Dětský den v Zápech

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětský den v Zápech

Dnes, nedlouho po ukončení dalšího ročníku Vimmerova memoriálu, se 3 členové Jednotky SDH Brandýs n/L zúčastnili ukázky hasičské techniky na dětském dnu v Zápech.
Vydařená akce se konala v prostoru fotbalového hřiště a pořadatelé požádali náš sbor o ukázku RZA Santana PS10 a motorového člunu Marine 16Y taženém na lodním přívěsu Freewheel. Statická ukázka této techniky proběhla od 14:00 do 15:00 hod.
V tomto čase si měli návštěvníci možnost prohlédnout vybavení vozidla Santana (mj. hydraulické vyprošťovací zařízení a vysokotlaké hasicí zařízení), člun s motorem o výkonu 30 kW a jeho příslušenství sonar Hummenbird.
Několika kolemjdoucím byly zodpovězeny i otázky týkající se hasičů a jejich činnosti.