soutěž – Vestec – mladí hasiči

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem soutěž – Vestec – mladí hasiči

Dnešní sobotní odpoledne se naši mladí hasiči zúčastnil své poslední soutěže před prázdninami.
Soutěžilo se v požárním útoku na hřišti ve Vestci (okr. Nymburk). Samotná soutěž začala po 13. hodině pokusy přípravky, kde jsme své zastoupení neměli. Poté již následovaly 1. pokusy mladších žáků, první brandýské družstvo odstartovalo 6. v pořadí, ale drobná chyba zapříčinila čas 60.89, to ale naše „áčko“ nerozhodilo a ve druhém kole čas vylepšilo na pěkných 38,79. Našemu druhému družstvu se první pokus povedl opravdu výtečně a s časem 26,06 jsme drželi průběžné druhé místo,
ale při druhém pokusu se zamotala hadice B před rozdělovačem a když už se klukům povedlo vše zachránit už jsme na tabuli viděli čas 128.41. Nepřálo nám také to, že se časy z obou pokusů sčítali, a vyhrálo tedy družstvo, které mělo nejnižší součet časů z obou pokusů, jinak by naše umístění bylo mnohem lepší. Ve výsledku obsadilo první družstvo 12. místo a druhé družstvo pak, kvůli technické chybě, 14. místo z 15-ti soutěžících družstev.
Na konec je ještě nutno poděkovat všem, kteří se soutěže zúčastnili. Soutěžícím za předvedené výkony, rodičům za nezištnou podporu, organizátorům za to, že se soutěž uskutečnila a prostě všem, bez kterých by jsme se této soutěže nezúčastnili.

 

[svgallery name=“09vestecdeti“]

 

info o mladých hasičích