Vítej Léto – Vyšší Hrádek

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vítej Léto – Vyšší Hrádek

Dnes od 9:30 hod. organizoval poskytovatel sociálních služeb Vyšší Hrádek již tradiční zahradní slavnost nazvanou “Vítej léto”. Na letošní ročník jsme byli pozváni i my.
Tři členové jednotky (Sboru dobrovolných hasičů) se spolu s technikou RZA Santana PS10 zúčastnili bohatého programu, který, za krásného počasí, probíhal v prostorách pořadatele. My jsme zajistili džberovou stříkačku jako atrakci pro nejmenší návštěvníky a zájemcům jsme předvedli výbavu vozu a zodpověděli zajímavé otázky. Ti nejzvídavější měli možnost se i vyfotit za volantem vystaveného vozu.
Věříme, že při příštím ročníku této vydařené akce se pro nás opět najde místo v nabitém programu.

 

[svgallery name=”09vitejleto”]