technická pomoc – Brandýs n/L – odstraňování překážek

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem technická pomoc – Brandýs n/L – odstraňování překážek

V odpoledních hodinách se naším městem prohnala silná bouře, která po sobě zanechala mnoho stop. První místo kam jsme vyrazili byla ulice Dělnické domky. Zde prudký vítr utrhl celou střechu na bytovém domu a ta zaterasila přilehlou komunikaci. Po rozebrání střechy jsme se přesunuli na Sídliště BSS. Vyvrácený ořech se jen těsně zastavil nad autem, které pod ním bylo zaparkováno. Strom jsme zajistili a rozřezali tak, že auto mohlo bez problemů z pod něj vyjet a zbytek stromu už poté bezpečně dopadl na zem. V Sídlišti BSS jsme ještě pokáceli švestku, která měla popraskaný kmen a hrozila zřícením. Další a poslední dnešní zastávka byla na Výletní ulici. Sem jsme se již museli dopravit s plošinou, aby jsme uřezali polámané větve ze vzrostlé vrby, které se zachytily na drátech procházejících v těsné blízkosti stromu.