požár – Brandýs n/L – bytový dům

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – Brandýs n/L – bytový dům

Krátce po 16:30 jsme byli operačním střediskem vysláni k požáru pokoje v bytovém domě Pampeliška na Vrábské ulici v Brandýse nad Labem. Vyjeli jsme s CAS 32 T815 a DA 12 Avia. Vzhledem k stále trvající uzavírce mostů mezi Brandýsem a Boleslaví jsme byli na místě zásahu jako první. V dýchací technice jsme provedli natažení hadice pro hasební zásah a průzkumem bylo mezi tím zjištěno, že se jednalo o požár krabice s fotkami o ploše cca 0,5 x 1 metr, který lokalizovala uživatelka bytu pomocí několika kbelíků vody. Požár vznikl pravděpodobně díky neopatrnosti nezletilé dcery uživatelky bytu. Ve spolupráci s profesionálními hasiči ze St. Boleslavi jsme provedli likvidaci a vrátili se na základnu.