požár – Brandýs n/L – osobní automobil

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – Brandýs n/L – osobní automobil

Krátce před 19. hodinou byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě – vyproštění osob z havarovaného osobního vozidla na rychlosní komunikaci R10, 10. km směr MB. Vyjeli jsme s RZA Santana a CAS 32 T815. Cestu k zásahu ztěžovala kolona, která se v pátečním hustém provozu za nehodou vytvořila. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u nehody již zasahuje RZA Opel Campo z HZS stanice St. Boleslav. Jejími příslušníky jsme byli posláni na požár OA, který vznikl cca 300 metrů za místem dopravní nehody. U této události již zasahovala CAS 15 Mercedes Atego profesionálních hasičů. Osádky obou našich vozidel spolupracovaly s kolegy ze St. Boleslavi na likvidaci požáru a následně jsme byli odesláni zpět na svojí základnu.