soutěž – mladí hasiči – Čelákovice

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem soutěž – mladí hasiči – Čelákovice

Dnes ráno jsme s našimi mladými hasiči vyrazil na první soutěž letošní sezóny, Memoriál Ladislava Báči, do Čelákovic. Předem je nutno podotknout, že na soutěž jsme se dostavili v nebývalém počtu čtyř soutěžních družstev. Počasí nám přálo, a tak jsme se po nástupu a přivítání pustili do závodění. Všem našim družstvům se náramně dařilo a i ti nejmenší dokázali, že jsou hasiči duchem i tělem, ostatně výsledky mluví za vše. První soutěžní družstvo se s časem 55,69s umístilo na jedenáctém místě, druhé družstvo s časem 40,08s na místě čtvrtém, družstvo s číslem tři obsadilo třinácté místo při čase 87,06s. A konečně čtvrté družstvo s nádherným časem 27,82s obsadilo první místo v kategorii mladších žáků  a odvezlo si domů putovní pohár v podobě modelu automobilového žebříku na podvozku Mercedes-Benz. Další ocenění, které jsme dnes obdrželi, bylo vítězství v soutěži o nejmenšího hasiče, kterou vyhrál Jakub Rollo.[svgallery name=“100424deti“]