Maxíkův pohár 2015

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Maxíkův pohár 2015

Skvělí Maxíci aneb příjemné starosti

Pokud hovoříme o starostech nebo problémech, máme zpravidla k úsměvu daleko. Byť to zní dnes téměř neuvěřitelně, mohou však být i příjemné.

V sobotu 12. září jsme na  sokolském hřišti uspořádali  již  5. ročník soutěže dětských družstev sborů dobrovolných hasičů v požárním útoku „O Maxíkův pohár“. Souběžně jsme organizačně zajišťovali také soutěž „O pohár starosty Okresního sdružení hasičů Praha-východ“.

Na start obou soutěží se ve třech kategoriích postavil rekordní počet 30 družstev, mezi nimi tři naše, která se určitě v silné konkurenci neztratila. Své kategorie v obou soutěžích ovládla hned dvě z nich  –  mladší žáci a dorostenci. Po zásluze pak z rukou místostarosty města Mgr. https://sdhbrandysnl.cz/2015/09/maxikuv-pohar-2015/Petra Kváči, představitelů okresního sdružení a našeho sboru převzali kromě medailí a dalších odměn také několik pohárů.

Za skvělou reprezentaci našeho sboru jim moc děkujeme, stejně jako všem, kteří je na soutěž připravovali.

Naše velké poděkování adresujeme za poskytnutí hřiště brandýskému Sokolu a

za  sponzorskou pomoc společnostem mikr.cz a Komet, s.r.o.

Jo, a ty příjemné starosti? Ráno po soutěži jsem před zbrojnicí potkal Jardu Duška. “Mlaďoši nám včerejšími vítězstvími přidělali akorát starosti,” hudral, pusu od ucha k uchu.” Vždyť my ty nové poháry už nemáme v naší zasedačce kde vystavit a musíme kvůli nim přidělat na zeď novou polici.”

 

JarVyk