Valná hromada sboru

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Valná hromada sboru

V Jídelně Popelka se 23. ledna uskutečnila valná hromada našeho sboru. Jednání se zúčastnili starosta města Ing. Vlastimil Picek, zástupci sborů dobrovolných hasičů okolních obcí, rychtáři obcí baráčníků z Brandýsa nad Labem a Vrábí a další hosté.

Hlavní pozornost byla zaměřena na vyhodnocení práce členů a celého sboru v loňském roce, který byl pro náš sbor rokem plným změn a významných událostí. Na loňské výroční valné hromadě byl zvolen nový výbor sboru a kontrolní a revizní rada. Proběhla rekonstrukce hasičské zbrojnice a sbor oslavil 135 let svého trvání. Výjezdová jednotka zaznamenala největší počet výjezdů ve své historii. V rámci preventivně výchovného programu „Hasík.CZ“ jsme celkově odučili 96 hodin na základních školách ve městě a v okolních obcích, při kterých jsme proškolili více než 1100 žáků druhých a šestých tříd základních škol.

celou zprávu o činnosti sboru si můžete přečíst zde