technická pomoc – prasklá voda – Brandýs nad Labem

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem technická pomoc – prasklá voda – Brandýs nad Labem

Kolem čtvrt na jedenáct v noci jsme vyjížděli k prasklé horkovodní stupačce v panelovém domě v ulici Lipová. Pohotovostní služba bohužel nezvedala telefon, tak přišli na řadu hasiči. Celkem nezjímavý zásah, kde se nám stejně nepodařilo díru v potrubí dokonale zatmelit, pod tlakem pořád lehce prokapávala, takže jsme ji museli úplně uzavřít, ozvláštnili dvě negativní zkušenosti. Za prvé – po desáté hodině večer ještě není tak pozdě, aby se člověk neměl dovolat na NONSTOP havarijní službu. A za druhé – parkování některých řidičů v sídlišti je přinejmenším arogantní. Na místo jsme vyrazili naší menší Tatrou (narozdíl od HZS Strará Boleslav, kteří s větším autem neměli žádnu šanci), ale stejně jsme nemohli dojet až k domu, kde voda praskla. Kdyby se jednalo o požár, byl by tento problém podstatně citelnější. Proto Vás prosíme, parkujte na místech k tomu vyhrazených. Uvědomte si, že pokud necháte sousedovi průjezd „na zrcátka“, tak to v některých mimořádných situacích může být pro nás velký problém. Bohužel, naše „přibližovadlo“ je o trochu větší, než to sousedovo 🙂