soutěž – Brandýs n/ Labem

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem soutěž – Brandýs n/ Labem

Dnes jsme pořádali již 17tý ročník naší soutěže – Vimmerova memoriálu – v požárním sportu. I přez původní nepřízeň všech rosniček nám počasí přálo a vše vycházelo podle plánu. Dorazilo devět soutěžních týmů mužů a čtyři žen. Po napínavém souboji, kde o umístění rozhodovaly necelé vteřiny, přišla na řadu klidnější část. Děti z Brandýsa a Boleslavi nám ukázaly, že ani pro ně není žádný problém předvést bezchybný požární útok. Jejich výkon sklidil nemalé ovace a potom již přišlo na řadu předávání cen, kterého se zúčastnil i starosta našeho města. Pro úplnost je zde i výsledková listina.

 

Muži

 1. Úvaly
 2. Brandýs n/ Labem
 3. Kbely
 4. Zdiby
 5. Šestajovice
 6. Podolánka
 7. Veleň
 8. Brázdim
 9. Stará Boleslav

Ženy

 1. Brandýs n/ Labem
 2. Jenštejn
 3. Veleň
 4. Brázdim

Pro úplnost informací bychom ještě rádi poděkovali sponzorům letošního ročníku naší soutěže :

restaurant el Dorado

restaurant Záložna

Kromo Brandýs

P+M Textil

Požární technika KOMET

A na závěr pár fotek v naší fotogalerii.