požár – lesní porost – Branžež

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – lesní porost – Branžež

Ano čtete správně, opravdu byla naše jednotka vyslána takovou dálku. Aktuální počasí a několik současných a poměrně velkých zásahů vyžaduje vyslání techniky i na větší vzdálenosti než je obvyklé. Takže po šesté hodině odpolední vyjížděla naše CAS32 směr Branžež. Požár nebyl ani tak velký svým rozsahem, ale zásah velmi znesnadňoval terén, už při navádění na místo zásahu v nás nebudila důvěru poznámka – „na křižovatce vjeďte do lesa a dejte se po žluté a potom po modré turistické značce.“ Uvědomuje si někdo jakým autem vlastně jedeme? 🙂

Pro představu se můžete podívat na pár fotek uveřejněných na serveru pozary.cz

V lese jsme nakonec i nocovali a ráno nás přijela vystřídat čerstvá směna, touto dobou(5.8. – 12:00) naši členové na místě ještě pořád zasahují.