záchrana zvířat – Brandýs nad Labem

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem záchrana zvířat – Brandýs nad Labem

Po třetí hodině odolední jsme vyjížděli s plošinou k samoobsluze v ulici Neratovická. Teď se nezačněte smát, to přijde až za chvíli. Byli jsme tam povoláni, aby jsme sundali ptáka ze stromu. Jednalo se o havrana, který se zamotal do provázků od draka, kterého pravděpodobně nějaké dítě na podzim nechtěně pověsilo na strom. Havran zůstal přivázaný za jedno křídlo a nemohl odletět. Pomocí plošiny jsme se k němu opatrně přiblížili a provázek odřízli. Jelikož se to událo na celkem frekventovaném místě, kolem se shromáždilo dost přihlížejících. Poté co jsme havrana odřízli, se o pár metrů propadl, nad zemí roztáhl křídla a odletěl. Pod námi se najednou ozval veliký aplaus. No prostě happy end jak z amerického filmu 🙂