požár – drážní objekt – Čelákovice

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – drážní objekt – Čelákovice

V neděli 20. prosince část naší jednotky nedobrovolně vstávala v 03:55 hod. Byli jsme totiž s CAS 20 Terrno vysláni k požáru drážního domku u železničního nádraží v Čelákovicích.

Velitel zásahu vyhlásil druhý stupeň požárního poplachu. Společně se místní dobrovolnou jednotkou, drážními hasiči (HZSP SŽDC) z Prahy, profesionálními hasiči ze Staré Boleslavi a dobrovolnými kolegy z Lysé nad Labem jsme prováděli hasební práce, vnikání do uzavřených prostor a průzkum pomocí termokamery s dýchacími přístroji.

Po dvouhodinovém zásahu jsme se vrátili na svoji zbrojnici.

Níže ke shlédnutí mj. fotografie z termokamery (dřevěná střešní konstrukce zasažená plamenným hořením po prvotním hasebním zásahu)

Výstřižek