požár – Čelákovice – 2x dopravní nehoda – Hlavenec

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – Čelákovice – 2x dopravní nehoda – Hlavenec

Ikdyž titulek vypadá na první pohled zmateně, tak vystihuje posloupnost událostí, která nás potkala. Před půl jednou odpoledne jsme byli vysláni do Čelákovic, kde někdo v bývalém TOSu viděl stoupat kouř. Na místo vyrazila také jednotka z Čelákovic a HZS Stará Boleslav. Do TOSu jsme ale nedojeli, protože ještě před příjezdem na místo nás operační důstojník otočil a poslal k nehodě dvou osobních vozidel v Hlavenci. Zde jsme spolu s HZS Stará Boleslav provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a úklid komunikace. Při návratu na základnu se před námi stala další dopravní nehoda, kdy řidič nezvládl svůj automobil a vyjel mimo komunikaci. Řidiči se naštěstí nic nestalo, tak jsme zajistili vozidlo a místo nehody, které jsme následně předali HZS a Policii.