požár – zemědělské objekty – Lázně Toušeň

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem požár – zemědělské objekty – Lázně Toušeň

Chvíli před tři čtvrtě na devět večer byl vyhlášen poplach. CAS30 vyjížděla k požáru seníku v Lázních Toušeň a pár minut poté byla operačním střediskem vyslána CAS20 k požáru trafostanice v Čelákovicích. Což se ukázalo jako chyba oznamovatele, protože trafostanice naštěstí nehořela, ale byla za ní silná záře z již zmíněného požáru seníku. Takže nakonec i CAS20 byla přesměrována do Toušeně. Jednalo se o seník o rozměrech cca 20x80x10m. V době příjedu hořel v plném rozsahu. CAS20 na místě pomáhala s hašením do cca 23h. a poté byla odeslána zpět, kvůli záloze stanice Stará Boleslav, která zasahovala u seníku také. CAS30 zasahovala v Toušeni až do poledne následujícího dne. Požár byl s největší pravděpodobností způsobem zásahem blesku.