Výstava ke 140. výročí založení sboru

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výstava ke 140. výročí založení sboru

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu ke 140. výročí založení dobrovolného hasičského sboru v Brandýse nad Labem. Tato událost se původně měla konat v rámci oslav zmíněného jubilea v minulém roce, ovšem z důvodu nepříznivého vývoje pandemické situace musela být zrušena. Rozhodli jsme se však občany města a další příznivce brandýských hasičů nepřipravit o zajímavou možnost nahlédnout do historie požární ochrany v našem městě a vyčkat na příznivější okolnosti.

V muzeu na vás čeká mnoho informací, dobových fotografií, techniky a dalších předmětů spjatých s činností sboru od jeho počátků až po současnost. Vaše návštěva nám bude potěšením.

Výstava bude pro veřejnost otevřena od 3. června do 26. září 2021.

Otevírací doba muzea:
Středa – čtvrtek
10:00 – 12:00 a 12:30 – 17:00 hodin
Místo konání:
Arnoldinovský dům
Masarykovo náměstí 97
250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Další informace, včetně ceny vstupného, naleznete na webových stránkách muzea: https://brandys.muzeumbrandys.cz/cz/