Vimmerův memoriál 2023

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vimmerův memoriál 2023

V sobotu 10. června změřila své síly soutěžní družstva žen a mužů při již 31. ročníku Vimmerova memoriálu. Soutěž v požárním útoku se konala tradičně na sokolském hřišti v Brandýse nad Labem. Do tradičního klání letos zasáhl souběh s dalšími závody v okolí, a tak účast nebyla tak hojná, jak jsme zvyklí.

Memoriálu se účastnila v mužské kategorii čtyři sedmičlenná družstva. V kategorii žen jich své síly změřilo pět. Všechny zúčastněné přivítal starosta města pan Ing. Robert Pecha spolu s místostarostou panem Janem Chlebounem. Ani komornější účast neubrala na kvalitě ani napínavosti závodu. V kategorii žen předvedly nejlepší výkon domácí hasičky. Za muže si pak putovní pohár z rukou starosty města převzali zástupci SDH Dřevčice. Domácímu týmu mužů se po prvním nepodařeném pokusu podařilo dostat se zpět do hry, a nakonec vybojoval druhé místo