Dejte nám svůj hlas v anketě Dobrovolní hasiči roku!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dejte nám svůj hlas v anketě Dobrovolní hasiči roku!

Jednotka sboru dobrovolných hasičů postoupila na základě hlasování odborné poroty do republikového finále Ankety Dobrovolní hasiči roku 2023 v kategorii o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů obce.

Dejte nám svůj hlas na webu: https://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/

Hlasovat můžete také prostřednictvím SMS ve tvaru: HASICI JSSC1 zaslané na telefonní číslo 900 77 06.

Přihlášenou událostí je zásah u požáru truhlárny v Čelákovicích, jehož popis naleznete zde:

Dne 13. března 2023 vyjela JSDH Brandýs nad Labem na pokyn KOPIS k požáru truhlárny do nedaleké obce Čelákovice. Jednalo se o požár průmyslové haly v plném rozsahu, při kterém byl postupně vyhlášen až zvláštní stupeň požárního poplachu. Brandýská jednotka dorazila na místo jako třetí v pořadí s CAS 30 Tatra 815-7 a také AP 22 Liaz. Další část jednotky po celou dobu zásahu držela pohotovost na vlastní zbrojnici za stanici HZS Středočeského kraje Stará Boleslav. Během této zálohy řešili její členové další tři mimořádné události – dvě technické pomoci a jednu dopravní nehodu.

Předem děkujeme za Váš hlas a podporu!