Den otevřených dveří přilákal návštěvníky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den otevřených dveří přilákal návštěvníky

V sobotu 3. října jsme již potřetí uspořádali v areálu naší zbrojnice Den otevřených dveří. Zájem veřejnosti nás mile překvapil, na akci zavítaly na tři stovky návštěvníků všech věkových kategorií.

Pro všechny jsme připravili pestrý a zajímavý program. Na děti čekal vědomostní kvíz, dovednostní soutěže a řada atrakcí, dospělí si mohli prohlédnout požární automobily a další technické prostředky používané výjezdovou jednotkou sboru. Sami si pak mohli vyzkoušet ochranné oděvy hasičů, hašení požáru nebo prověřit si fyzickou náročnost vyprošťování osob z havarovaných vozidel pomocí hydraulických vyprošťovacích nástrojů.

Počasí nám tradičně přálo a o dobrou atmosféru se postarala skvělá skupina Antikvariát.

Den otevřených dveří jsme také využili k připomenutí 135. https://sdhbrandysnl.cz/2015/10/den-otevrenych-dveri-prilakal-navstevniky/výročí vzniku sboru. Jeho zrod, historii i současnost přiblížila výstava dobových fotografii, dokumentů a historické techniky.