CAS 30 Tatra 815-7 – zajíždění

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CAS 30 Tatra 815-7 – zajíždění

Dnes je ten slavný den kdy … no dobrá, elektřinu už máme dávno. Vlastně i ta Tatra 7 už nějakou dobu stojí u nás v garáži (ona jen nestojí, ale o tom za chvíli). Takže dnešním dnem můžete začít vídat naši novou Tatru u mimořádných událostí – byla zařazena do výjezdu a nahradila tak svou letitou předchůdkyni CAS 32 – T815. A že jen nestojí v garáži dokazuje počítadlo kilometrů na palubní desce, na kterém už najdete hodnotu převyšující 2 000 km. Ty naši řidiči najeli po blízkém i vzdáleném okolí, aby si na nové vozidlo zvykli. Nejen na jiné, o něco větší rozměry oproti bývalé CAS 32, ale hlavně na nový elektronický systém řazení Tatra Norgren, který se do těchto vozidel montuje. A protože události ke kterým vyjíždíme nemají vždy jen krásnou, rovnou, vyasfaltovanou cestu až na místo zásahu, tak jsme naši novou Tatru vzali i na Tankodrom do Milovic, abychom si vyzkoušeli její terénní schopnosti a byli připraveni bez probémů dorazit na jakékoliv místo. Pár fotek Vám ukážeme v galerii a další fotky, možná i video můžete v brzké době očekávat na našem Facebooku.